Sari la conținut

zet[Z]

Veteran
  • Număr conținut

    115
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

  • Zile Câștigate

    1

zet[Z] a câștigat ziua ultima dată pe Aprilie 29 2019

zet[Z] a avut cel mai apreciat conținut!

Metode de contact

Vizitatori Recenți Profil

Blocul vizitatori recenți este dezactivat și nu este arătat altor utilizatori.

Realizările lui zet[Z]

Collaborator

Collaborator (7/14)

  • First Post
  • Collaborator
  • Reacting Well
  • Conversation Starter
  • Week One Done

Insigne recente

24

Reputație Comunitate

  1. zet[Z]

    Absenta zeT

    Azi dimineata mi-am spart mouse-ul din anumite motive si pana imi iau altul nu o sa mai fiu activ deloc pe cs go.
  2. zet[Z]

    Cerere unban JJ

    Dupa parerea mea poate fi vorba si de timing si bulan cum mai am si eu uneori si toti jucatorii din jocul asta. Puteai sa stai si tu mai mult pe el si daca treceau 5-6 runde cu siguranta ne dadeam seama. E imposibil sa fie un jucator in jocul asta care sa nu fi avut momente de genul. Eu raman la parerea mea ca nu are nimic, dar din pacate nu eu iau deciziile aici.
  3. zet[Z]

    Cerere unban JJ

    Asteptam demo. Il cunosc de foarte mult timp pe JJ si nu il cred in stare sa joace cu cod la modul general dar mai ales pe server unde are 500 de ore si V.IP.
  4. zet[Z]

    Cerere Grad

    Pro, pana is ia din nou ban.
  5. Contra, nu te-am vazut niciodata pe server.
  6. Am vazut si eu ca de la ultima vreme se crede superior fata de ceilalti playeri din cauza gradului.
  7. zet[Z]

    Unban nelutu

    Nu stiu daca joaca cu cod, dar decizia ii apartine lui @Pymbor.
  8. zet[Z]

    Prezenta admini

    Nick pe server: zeT Grad detinut: Trusted
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.