Sari la conținut

zulixez)

Veteran
  • Număr conținut

    247
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

  • Zile Câștigate

    2

zulixez) a câștigat ziua ultima dată pe Februarie 1 2019

zulixez) a avut cel mai apreciat conținut!

3 Urmăritori

Despre zulixez)

  • Dată Naștere 11.09.2002

Vizitatori Recenți Profil

2.494 citiri profil

Realizările lui zulixez)

Community Regular

Community Regular (8/14)

  • First Post
  • Collaborator
  • Conversation Starter
  • Very Popular Rar
  • Reacting Well

Insigne recente

91

Reputație Comunitate

  1. zulixez)

    Cerere unban Habzzz

    lasa ba @habb ca mai sunt servere destule, nu suntem acceptati aici
  2. zulixez)

    Am luat ban fara motiv

    Contra unban, ar trebui sa ai respect fata de playeri pe server indiferent cine e. Poate te inveti de acuma sa nu mai injuri pe u@ sau pe chatul normal. Si blunt a exagerat cu mutatu-l intr-una.
  3. zulixez)

    Cerere unban bot

    @EZMF™ demo? Presupun ca i ai dat ban mai mult ca are rank 31 si trage bine. Pro unban pana apare o dovada clara ca are cod.
  4. zulixez)

    Cerere Helper

    pro, activ
  5. Caterinca ca si caterinca dar daca nu sunt toti jucatorii de acord cu muzica, etc nu este nevoie sa bagati, si nu ziceti acuma ca se rezolva cu un mut din tab sau voice_enable 0, unii vor sa vorbeasca cu acesti jucatori
  6. Nu era nevoie pentru cerere asta atata timp cat nu ti schimbi numele sa nu aiba legatura cu bgd
  7. zulixez)

    Cerere Unban Replays.

    E ok replays ca om dar la injuraturi sau genul asta si eu dau ban permanent. Sunt ok pentru unban daca se poate dar sa nu se mai intample @Replays
  8. zulixez)

    schimbare nume

    Nu vad rostul cererilor de rename daca numele tau e asemanator cu cel precedent sau aduc aminte la acelasi nume, daca iti schimbi numele complet, sa nu mai aiba nicio legatura cu cel precedent, da sunt ok cererile. Asa pot face si eu sa am zuliks dupa fac cerere de rename cu zuliks #nustiuce, facem multe posturi la rename doar ca adaugam ceva in nume si aduce aminte de acelasi jucator :)))
  9. zulixez)

    Buguri GO

    Contra, punem toate porcariile precum double jump pentru ce? ca sa facem toate serverele din ro la fel, hai sa bagam si modele, shop, tracers etc. Mai bine lasam vipul asa cum e, eu zic ca e bine cum e acuma.
  10. zulixez)

    Cerere unban

    Si pe main de ce nu joci? E mai usor pe alt cont? te inteleg, frica de vacban
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.