Sari la conținut

Paradox

Member
  • Număr conținut

    28
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

2 Urmăritori

Despre Paradox

  • Dată Naștere 20.02.2008

Metode de contact

  • Steam
    Paradox
  • Discord
    Paradox#8994

PC Specs & Gear

  • CPU
    Intel i3-8100 3.6GHz Coffee Lake .
  • GPU
    GTX 1050 Ti 4GB GDDR5 .
  • RAM
    8GB DDR4 (2x 4GB) .
  • Placă de bază
    Intel B360 .
  • Cooler
    Deepcool Ck-11508 .
  • Fans
    COOLER MASTER SickleFlow Blue LED .
  • Disk
    1 TB HDD , 7200 rpm HDD , SATA-III .
  • PSU
    Dedicata , Segotep , 520 Watt .
  • Case
    Segotep Polar Light .
  • Monitor
    Gaming LED TN ASUS 24.5", Full HD, 75Hz, FreeSync, 1ms , VG255H .
  • Keyboard
    Tastatura Gaming mecanica RAZER BlackWidow, Green Switch, USB, Layout US, model 2019, Black [Clicky + Tactile Switches)
  • Mouse
    Mouse Gaming RAZER Viper, 16000 dpi, Black
  • Pad
    ASUS **SITE-INTERZIS** Glide Speed .
  • Headset
    AQIRYS Altair, 7.1 surround .
  • OS
    Windows 10 Pro , 64BIT .
  • Mai multe
    https://discord.gg/Gd75ZVev5z - Discord USP.RO

Vizitatori Recenți Profil

769 citiri profil

Realizările lui Paradox

Explorer

Explorer (4/14)

  • First Post
  • Collaborator
  • Reacting Well
  • Conversation Starter
  • Week One Done

Insigne recente

10

Reputație Comunitate

  1. Paradox

    Retragere Paradox

    Sincer mi-a facut placere sa fiu staff aici la voi , foarte de treaba toti ceilalti din staff dar sunt nevoit sa parasesc staff-ul pe motiv de inactivitate . Poate intr-un viitor apropiat voi reveni !
  2. Pro , foarte activ , politicos si de treaba !
  3. Am avut si eu problema in genul cu el , i-am dat multe mute-uri si gag-uri . Tot nu s-a potolit dar pana la urma nu ii putem da Ban Permanent doar pentru ca a fost Toxic ..
  4. Paradox

    Cerere UP Paradox

    ROMÂNĂ Nume: [numele tău real] : Lucian Vârstă [minim 14]:13 Nick: [numele tău de pe server] : Paradox Profil jucător [STEAM]: https://steamcommunity.com/id/prx08/ Steam ID [STEAM_1:0:00000]: STEAM_1:0:81311859 Ore jucate pe server [link gametracker]: 180+ ( Pe contul celalalt vreo 170 iar pe acesta 11+) Ore jucate pe server [screenshot !ore de pe server]: Ai intrat în grupurile de steam ale serverului?: [uspromania & uspgo da/nu] Da Ai dat like paginii de facebook a serverului?: [https://facebook.com/uspromania da/nu] Da Ai intrat în clanul gametracker al comunității?: [https://gametracker.com/clan/uspromania da/nu + nume] Da , Paradox008 Ai intrat pe serverul de discord al serverului?: [https://link.usp.ro/discord_usp da/nu + nume] Da , Paradox#8994 Ai dat subscribe pe youtube canalului comunității?: [https://youtube.com/uspesports da/nu] Da Ai citit regulamentul?: ma mai gandesc ... :))))))))) Grad admin actual: Admin O sugestie pentru server?: Sa se repare StatTrack-ul pe Arme .
  5. Paradox

    pls unban

    Contra Unban . In primul rand ai acolo un Model pentru cererea de unban , in al doilea rand tu ai luat ban-ul vineri si acuma te trezesti deabea sa faci o cerere de unban . Puteai vedea acolo ca iti aparea forum-ul dupa ce incercai sa te conectezi , daca chiar te interesa o faceai atunci . Spor in continuare in ceea ce faci , daca chiar insisti si spui ca nu ai hack te astept la verificat pc-ul , sunt liber pentru asa chestii oricand
  6. Paradox

    Unban Paul-

    Pro UnBan , pentru motivul ca esti activ pe server . Dar pe viitor sa nu te pui sa mai injuri tot server-ul pe motiv ca nu mai poti tu de nervi , poti face simplu o reclamatie respectivului daca este necesar ori simplu faci un screenshot si dai pe u@ sa ii dea gag/mute/silence . Zic sa ai screenshot in cazul in care ti se cere ( de exemplu ca scrie pe team_chat) ;)
  7. ghostw4ve , il stiu pe sunt nub de pe fivem mai exact de pe ug romania ( nu vreau sa fac reclama) el juca acolo si tin foarte bine minte ca avea alt cont de steam ... hmmm suspect , acuma mi-am adus aminte mai ales ca am conversatii pe discord cu sunt nub inca din vara . Oare ce s-a intamplat cu profilul sau vechi ? [ Scuze ca ceea ce scriu eu aici nu are treaba cu acest topic dar am vazut ca s-a scris despre sunt nub asa ca voi scrie aici ] !
  8. Paradox

    cerere unban

    Contra unban , nu va inteleg pe astia care o dati cu hack si nu puteti recunoaste ... se vede clar pe demo ca ai cod ...
  9. Paradox

    CERERE UNBAN oprea

    pareri ? @Angrry™ :') Dragul meu pe acest server de la moly nu iti iei damage in primul rand , vad ca ti-ai si sters de acolo unde apar ultimele tale nume ... invata sa minti te rog eu , dupa sa vii aici pe server cu niste chestii asa de aberante .
  10. Din pacate de la mine ai Contra UNBAN dupa cum a spus Colegul si Prietenul meu Sweety , jucatorii cu Vac Ban luat recent intre 0 - 400 zile vor primi Ban Permanent . Dar daca chiar este de la Vac Ware da ai un Pro Unban !
  11. Paradox

    Cerere unban sunt nub

    da , uitasem de fonturi
  12. Paradox

    Cerere unban sunt nub

    Contra UNBAN , Dupa parerea mea nu ai cum sa joci asa de bine pentru orele tale , acuma nu vine vorba neaparat dupa ore ca poti sa fii jucat alte jocuri si sa fii invatat din ele dar esti prea suspect mai ales ca pana la al 5 -lea ban pe acolo nici nu aveai profil-ul facut nici macar poza de profil nimic nimic ... ce pot sa mai zic ... eu tin sa cred si cum am si crezut de la inceput ca tu ai un cont main cu Vac pe el ori joci cu hack dar stii foarte bine sa il ascunzi !
  13. Salut , te rog da aici link-ul de la contul tau main ! Apoi iti voi raspunde cu un Contra sau Pro ! Mai ales ca nu ai de unde sa stii daca el are vreo dovada . Poate va pune o dovada in cazul in care are cel care ti-a dat ban-ul !!!
  14. Paradox

    Cerere unban Bolt

    Contra , ai Vac pe main ... daca este pe un alt joc acel Vac , atunci ai un Pro . Oricum din cate am vazut a scris Sweety ca a dat si prin !msay sa prezinti main-ul ceea ce nu ai cum sa nu observi ! Te inteleg ca doar intri sa te joci nu sa fii atent la chat , totusi 10 minute nu ai cum sa nu te uiti deloc in chat !!!
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.