Sari la conținut

G0BY

Member
  • Număr conținut

    37
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Vizitatori Recenți Profil

535 citiri profil

Realizările lui G0BY

Contributor

Contributor (5/14)

  • First Post
  • Collaborator
  • Reacting Well
  • Conversation Starter
  • Week One Done

Insigne recente

15

Reputație Comunitate

  1. G0BY

    Retragere G0BY

    Am decis sa ma retrag deoarece nu mai am timp nici chef de CS:GO.Poate o sa revin in vara, dar nu promit nimic. Multumesc pentru tot, PEACE
  2. G0BY

    Absența Zodiak

    Distractie placuta!
  3. G0BY

    Cerere unban MOSBY

    Pro unban, m-am uitat putin la demo si nu am observat nimic suspect, cum a zis si angrry, cateva prefire-uri care oricum se fac des, si eu care sunt paleta le mai fac ;)))
  4. G0BY

    Remove Denis

    Parerea mea este ca nu merita remove, mai bine -1 penteu ca, cum a zis si ADM, isi face treaba foarte bine.
  5. G0BY

    Cerere grad

    Pro, welcome back!
  6. G0BY

    Activitate Admini

    Nick:G0BY|GO.USP.RO Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199048984545/
  7. G0BY

    Absenta G0BY

    Saloot.O sa fiu plec ceva timp la țară, nu stiu cat exact, probabil o sapt, stiu ca nu prea am mai avut activitate in ultimul timp dar o sa-mi revin, promit.Sa ne auzim cu bine .
  8. Rog unban lui ѕcoυтware ↫𝓻𝓮𝓹𝓵𝓪𝔂𝓼 . I-am dat ban din greseala din !admin incercand sa-i dau unui hacker, imi cer scuze.. :c
  9. G0BY

    Sugestii GO

    Tocmai am scris 10 minute frumos si am dat undo...sunt destept... 1.Pro 2.Pro 3.Pro 4.Pro 5.Poti da unmute 6.Contra 7.Pro 8.Contra daca ai sa i zici ceva cuova in zici pe steam in privat sau ii ceri discordul. 9.Pro 10.Deja au adminii...nu stiu ce sa zic.. Scrisesem mai multe argumente,informatii dar am dat din greseala butonul "Inapoi" de pe telefon si s-a sters tot...ayaye...zi/noapte faina.
  10. Are deja 26 de mute-uri /gag-uri si de fiecare dara a fost pedepsit,de mine cel putin a fost ''pedepsit'' de cel putin 5 ori daca nu ma insel.Oricum,cum zicea si wemereu,il rastignim?Cum zicea si mamba,daca te enerveaza dai block.
  11. G0BY

    [Cerere Helper]-bgd

    Contra,argumente mai sus!
  12. G0BY

    Cerere helper cYobY

    PRO,te vad mai tot timpul pe server
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.