Sari la conținut

Anto's baby

Veteran
  • Număr conținut

    146
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

  • Zile Câștigate

    1

Anto's baby a câștigat ziua ultima dată pe Februarie 26 2022

Anto's baby a avut cel mai apreciat conținut!

1 Urmăritor

Despre Anto's baby

  • Dată Naștere 21.09.2004

Metode de contact

  • Steam
    https://steamcommunity.com/id/dragos0408/
  • Discord
    DragosPlayZ#4102
  • Email

PC Specs & Gear

  • CPU
    Ceva ryzen saracie
  • GPU
    pe baza de calorifer
  • RAM
    multi da slabi
  • Placă de bază
    nush n-am mama
  • Cooler
    din ala stock ca e scump
  • Fans
    doar 1 ;-;
  • Disk
    vreo 3 terraaaaaa
  • PSU
    gangnam style
  • Case
    Sa mor de stiu
  • Monitor
    60hz
  • Keyboard
    razer de scartaie
  • Mouse
    tot razer de se aude naspa clicku
  • Pad
    ceva la 40 de lei din cora
  • Headset
    tot razer de se rupe pielea de pe ele
  • OS
    de caine

Vizitatori Recenți Profil

1.021 citiri profil

Realizările lui Anto's baby

Collaborator

Collaborator (7/14)

  • Dedicated Rar
  • First Post
  • Collaborator
  • Reacting Well
  • Conversation Starter

Insigne recente

49

Reputație Comunitate

  1. Ce s-a zis si mai sus deja. Contra
  2. 1. Nickname: Scythe 2. Profilul tau de steam: https://steamcommunity.com/id/dragos0408/ 3. Gradul pe care îl deții: Moderator 4. De ce crezi ca meriți UP ?: Consider ca merit up datorita implicarii mele pentru acest staff 5. Ai citit regulamentul ?: vac-ban 6. Alte detalii: nu detinem
  3. Pro, ai citit si regulamentul, ignora ce a spus @Samitzu,nu a vazut bine. Ai experienta necesara pentru staff
  4. Dovada de care are nevoie Tequila este aici: Sincer sa fiu nu ai niciun drept sa faci reclamatie, avand in vedere ce haos faceau si urlau acesti prieteni ai tai, mai ales la final de video. Eu atunci v-as fi dat ban la toti. E server de romani, vorbiti engleza sau romana pentru ca noi ca si staff daca ne injurati in alta limba nu vom sti ce a-ti spus. Nu spun ca am ceva cu voi, si voi sunteti romani, akame imi e prieten de ex si tot din MD e, dar nu mi se pare normal sa incepeti sa urlati si sa cantati in alta limba si sa injurati asa. Cat despre tequila, si el a injurat, am vazut cat timp am filmat demo-ul. Eu sunt contra acestei reclamatii. A fost ceva din ambele parti si voi nu a-ti fost sanctionati corespunzator. Sa fie lasat cu un avertisment, iar daca se mai repeta sa nu mai fie asa usor cu el. Sa isi zica cuvintele pentru ce e in demo si ce a fost mai exact.
  5. 1. Numele tau ( din joc ) : アントニア大好き 2. Link de la profilul tau de steam: steamcommunity.com/id/dragos0408 3. Gradul pe care il detii: moderator 4. Cat timp vei fi absent/a?: aproximativ o saptamana 5. Motiv: probleme de sanatate 6. Alte detalii:-
  6. Contra, dupa ce ai injurat tot staff-ul, ai adus dovezi vechi rau de tot si irelevante sa bagi cearta intre 2 membri staff, avand in vedere ca erau niste glume pe care tu le-ai acceptat apoi ai zis ca nu a fost asa, decizia mea este un nu, sa nu vorbim despre faptul ca nu te-am mai vazut pe server de foarte mult timp.
  7. Contra, consider ca mai ai sa te maturizezi putin avand in vedere ultimele evenimente, ai mai fost owner in trecut dar eu observ ca s-au schimbat multe.
  8. eu sunt cu pro unban deoarece nu vor exista dovezi deoarece adminul nu re cont pe forum desi a fost anuntat ca este nevoie sa aiba. doar pentru ce a zis sincer merita un gag daca tot l-a deranjat nu direct ban, depinde ce s-a intamplat inainte si momentu in care a spus asta.
  9. Eu sunt pentru contra, ai fost in staff si ai iesit si iar ai revenit si iar ai iesit, cum a spus si royal,a garantat pentru tine ca vei ramane ca o sa fie ok si iar ai iesit.
  10. contra, macar de nu faceai cererea la misto "vedeti si voi acolo" si la motiv sa pui asa, si legat de acuzatii ca vai te-a injurat de ce nu ai aratat? martori? n-ai dovada atunci taci, nu vii aici ca vai am martori, si eu pot sa zic acum ca ai zis de morti lu akame si sa n-am dovada si cine ma crede? NIMENI. poate te calmezi asa putin, la next eu zic ca meriti mai mult.
  11. n-am nimic cu tine, dar de data asta iti dau contra, am auzit de faza cu schimbatu numelui incontinuu si slapurile si atata timp cat nu iti permite persoana respectiva sa faci caterinca din asta, nu o faci ca il enervezi mai tare, rezultat a ce s-a intamplat dupa.
  12. Pro, la fel ca si ce au spus ceilalti, comportamentul in rest esti super amuzant si prietenos.
  13. Contra, exact cum a zis si royal, ai 3 linkuri pe care ai voie sa le pui, indiferent ca e reclama sau nu, ce treaba are reclama daca scrie strict ca nu ai voie sa pui alte link-uri.
  14. Pro, nici slay nu dai la oameni cand se urca pe harta, ii rogi sa se dea jos, nu e prima oara cand ti se zice sa te uiti pe cineva si ziceai altora sa se uite pe el ca tu n-ai chef.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.