Sari la conținut

HiMaN Trainer

Veteran
  • Număr conținut

    170
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Despre HiMaN Trainer

  • Dată Naștere 14.12.1997

PC Specs & Gear

  • CPU
    I8-9750
  • GPU
    Nvidia Geforce
  • RAM
    16gb
  • OS
    Windows 10

Vizitatori Recenți Profil

Blocul vizitatori recenți este dezactivat și nu este arătat altor utilizatori.

Realizările lui HiMaN Trainer

Collaborator

Collaborator (7/14)

  • First Post
  • Collaborator
  • Reacting Well
  • Conversation Starter
  • Week One Done

Insigne recente

39

Reputație Comunitate

  1. Done. Nick gametracker: Kennedyaf , nick usp: HiMaN Trainer
  2. La multi ani @case . Acum nu mai esti minor, acum poti sa fii tatic. haha
  3. OWNER 1: @HiMaN trainer bb.usp.ro OWNER 2: @Naicu IP+PORT SERVER: 54.36.237.105:27015 SUBDOMENIU: [DNS, nume.usp.ro] FURIEN.USP.RO MOD: Furien SLOTURI: 24 momentan FIRMA UNDE E GĂZDUIT SERVERUL: verygames VECHIME SERVER: nu are. LINK GAMETRACKER: https://www.gametracker.com/server_info/54.36.237.105:27015/ AȚI DAT CLAIM LA SERVER?: Da. AȚI ADĂUGAT SERVERUL ÎN CLANUL GAMETRACKER?: Da. NUME CONT GAMETRACKER: Kennedyaf STRUCTURĂ FORUM: Exact ca la BB daca se poate.
  4. HiMaN Trainer

    Teamspeak User

    WaOHM6KZ3yruc+UlcVePiuyRSmw=
  5. Tip [avatar(forum sau steam)/semnatura/banner/etc]: avatar forum Text principal: HiMaN Text secundar [usp.ro] : Dimensiuni: 150 x 250 Stock/Render/Tema[obligatoriu]: samurai/ceva foarte creepy Alte precizari: Multumesc.
  6. HiMaN Trainer

    Gallery ted

    Portofoliu interesant, singurul lucru care ma deranjeaza este ca faci aceleasi rezultate cu culori diferite.
  7. Imi place progresul, ai potential mare. Blur-ul e ok, imbinarea de text ok.
  8. Redimensionarea afecteaza foarte tare. Blur-ul este ok, dar textul nu se imbina, parerea mea.
  9. Blur-ul foarte ok, sharpen-ul nu prea, textul in unele se potriveste, in unele nu.
  10. Efectele sunt foarte bune, imbinarile sunt perfecte.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.