Jump to content

[ACCEPTAT] Cerere Moderator | ZSERIFAN


ZSERIFAN

Recommended Posts

  • Nume si Prenume: Mihnea este prenumele meu, prefer să nu-mi dezvălui identitatea pe net unor oameni pe care nu îi cunosc. :)
  • Vârstă: Am 17 ani.
  • Gradul pentru care doriți să aplicați: Doresc să aplic pentru gradul de Moderator.
  • Categoria unde doriți să moderați: Aș dori să moderez secțiunea "Cafenea", presupun că este cea mai potrivită secțiune pe care aș putea să o moderez în acest moment.
  • Motivul pentru care doriți acest privilegiu: Doresc acest privilegiu sau mai bine zis, acest rank deoarece eu cred că am experiența necesară pentru a modera o platformă IPB și pentru faptul că am mai mult de 3 ani în domeniul forumurilor. De asemenea, sunt destul de matur pentru a înțelege unele lucruri și pot spune că am o mentalitate destul de bună care să se potrivească unui om ce deține gradul de Moderator pe o comunitate.
  • O scurtă descriere a dvs(minim 100 de cuvinte): Salut! Mă numesc Mihnea, cunoscut ca ZSERIFAN pe internet. Sunt un utilizator activ de Steam, utilizând acest program în fiecare zi. Am 17 ani, trăiesc în București, pot spune că sunt un om sociabil și prietenos. Am 1,81 înălțime, ochii albaștri, practic înot de performanță încă de la vârsta de 10 ani, adică de 7 ani, iubesc serialele, îmi place ca în timpul liber să fac diferite programe de test în Java și ador fotografia, o pasiune dezvoltată de mine încă de la vârsta de 8 ani. Fac poze absolut fiecărui loc pe care îl vizitez. Nu sunt un utilizator activ al rețelelor sociale, sincer le consider niște porcării sau poate pur și simplu îmi place să fiu mai retras. 
  • Experiență în domeniu: Am pornit cu diferite forumuri de test făcute de mine în phpBB pe forumgratuit, în fiecare zi învățam ceva nou. Apoi, m-am mutat pe IPB și după aceea pe XenForo. Astea se întâmplau acum 2 sau 3 ani, pe când nu știam nici măcar să scriu o linie în jS. Acum, am o experiență vastă în ceea ce ține de site-uri, IPB și moderarea forumurilor. Salut!

 

* Sper să fiu acceptat, chiar dacă sunt un utilizator nou! :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

In sfarsit cineva pe stilul meu! 

Increderea mea o ai, mai ales ca esti adus de tovarasul Adi, dar secțiunea de cafenea este deja moderata de @Ionuts. Ma rog, asta conteaza prea putin, imi pari promitator asa ca de la mine un pro.

 nota bene: Totusi straduieste-te sa faci si tu macar cateva posturi pana o sa primesti verdictul final la post :).Bafta!

  • Like 1

 

>>>>Q4e<<<<

| founder  showdown(Arena)] |

  • Check out some of my tutorials: here
Spoiler

 

 

 

  • Check out some of my plugins: here
Spoiler

 

  • More stuff coming soon
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.