-
Posts
926 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Gallery
Store
Blogs
Everything posted by Lund
-
v2 textu adaugator si ca ala main nu e in mjl, daca ar fi fost si font ul ca la v1 ar fi fost si mai fain.
-
V1 ca e nu e textul in mijlocul pozei si e mai aesthetic
-
Sunt eu prost si am dat linku gresit de la gametracker, imi cer scuze. https://www.gametracker.com/server_info/188.212.101.9:27015/
-
OWNER 1: @Lund OWNER 2: @Solaris | Black IP+PORT SERVER: 188.212.101.9:27015 SUBDOMENIU: CM.USP.RO MOD: ChaseMod SLOTURI: 14 FIRMA UNDE E GĂZDUIT SERVERUL: gazduirejocuri VECHIME SERVER: 3-4 zile LINK GAMETRACKER: https://www.gametracker.com/server_info/188.212.101.9:27015/ AȚI DAT CLAIM LA SERVER?: da AȚI ADĂUGAT SERVERUL ÎN CLANUL GAMETRACKER?: da NUME CONT GAMETRACKER: Lund1337 STRUCTURĂ FORUM: aia veche doar ca schimbati in lod de "RUN" sa fie "CM" Altele: A gasit baiatu bani de host si a zis sa redeschidem sv xD
-
pacat ca nu acceptati servere cu mai putin de 22 slots, asta e. puteti da t/c
-
OWNER 1: @Lund OWNER 2: @NeonArrow Selling commends IP+PORT SERVER: 188.212.102.158:27015 SUBDOMENIU: RUN.USP.RO MOD: HideNSeek aka ChaseMod SLOTURI: 14 FIRMA UNDE E GĂZDUIT SERVERUL: gazduirejocuri VECHIME SERVER: 1zi LINK GAMETRACKER: https://www.gametracker.com/server_info/188.212.102.158:27015/ AȚI DAT CLAIM LA SERVER?: da AȚI ADĂUGAT SERVERUL ÎN CLANUL GAMETRACKER?: da NUME CONT GAMETRACKER: Lund1337 STRUCTURĂ FORUM: aia veche
-
MODEL: OWNER 1: @NeonArrow Selling commends OWNER 2: @Lund OWNER 3: @Solaris | Black IP+PORT SERVER: 193.84.64.39:27015 SUBDOMENIU: RUN.USP.RO MOD: HideNSeek aka ChaseMod SLOTURI: 16 FIRMA UNDE E GĂZDUIT SERVERUL: gazduirejocuri VECHIME SERVER: 1zi LINK GAMETRACKER: https://www.gametracker.com/server_info/193.84.64.39:27015/ AȚI DAT CLAIM LA SERVER?: da AȚI ADĂUGAT SERVERUL ÎN CLANUL GAMETRACKER?: dupa ce imi dati accept la cerere o sa il adaug NUME CONT GAMETRACKER: Lund1337 STRUCTURĂ FORUM: -Discord ( https://discord.gg/37MQ4bv ) -GameTracker ( https://www.gametracker.com/server_info/193.84.64.39:27015/ ) -News -Rules -Staff Applications (Sa includa 2 sub-forumuri unu Helper Request si Trusted Request ) -Staff Complaints -Ban Appeals -Suggestions -Bugs & Glitches
-
poti sa o lasi si pe sta veche, da vr si eo medalia aia noua, nume: Lund1337 pt gt
-
done, nume: Lund1337
-
@blåsfisk make an unban appeal here- https://usp.ro/forum/forum/5187-run-cerere-unban/ after the model, you can translate it using google translate.
-
nu ai facut reclamatia unde trebuie https://usp.ro/forum/forum/1244-hns-reclamații-admini/
-
sX4AaNyHr+L80tsV346ZUAl4qjM= mz
-
https://imgur.com/a/7bslQlf , vr sio medalie
-
Avem niste destepi si folosesc un bind sa faca strafeuri daca apasa pe a, d. alias "+bhopleft" "+left;+moveleft"; alias "-bhopleft" "-left;-moveleft"; alias "+bhopright" "+right;+moveright"; alias "-bhopright" "-right;-moveright"; alias "ON" "bind a +bhopleft;bind d +bhopright; alias BHOP OFF"; alias "OFF" "bind a -bhopleft;bind d -bhopright; alias BHOP ON;-left;-right;-moveleft;-moveright;bind d +moveright;bind a +moveleft"; alias "BHOP" "ON"; Si am nevoie de un plugin ,unde daca folosesti +right/ +left sa primeasci slay. Am gasit pluginu asta https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=132310 ,dar nu merge nici sa le blochezi/nici nu primesti kick. Poate poti sa il editezi ca sa mearga si in loc de kick/sa primesti slay + deja sa scrie pe chat ce am zis.
-
Numele tau: Lund De ce ai nevoie?: Plugin simplu care da slay daca folosesti binduri +left/+right. Si sa scrie in chat "★ [RUN] Nu ai voie sa folosesti +left/+right" Imagini (opţional): Alte precizari/detalii: Daca te intrebi de ce am nevoie de asa plugin, pe server avem jumpstats si unii triseaza si folosesc scripuri cu aceste binduri cheers
-
#include <sourcemod> #include <sdktools> #include <sdkhooks> #pragma semicolon 1 #pragma newdecls required bool Marked[MAXPLAYERS + 1]; public Plugin myinfo = { name = "Knife Delay", author = "Arkarr, thedudeguy1, IT-KILLER", description = "Knifed delay", version = "1.3.1", url = "https://github.com/IT-KiLLER" }; public void OnPluginStart() { for (int client = 1; client <= MaxClients; client++) { if (IsClientInGame(client)) { SDKHook(client, SDKHook_OnTakeDamage, OnTakeDamage); } } } public void OnClientPutInServer(int client) { SDKHook(client, SDKHook_OnTakeDamage, OnTakeDamage); Marked[client] = false; } public Action OnTakeDamage(int victim, int &attacker, int &inflictor, float &damage, int &damagetype, int &weapon, float damageForce[3], float damagePosition[3], int damagecustom) { if (!weapon || !victim || !attacker || attacker == victim || !IsValidEntity(weapon)) return Plugin_Continue; char sWeapon[64]; GetEntityClassname(weapon, sWeapon, 64); if (StrContains(sWeapon, "knife") != -1) { if (!Marked[victim]) { ImmunePlayer(victim); if(damage > 55.00) { damage = 59.00; return Plugin_Changed; } } else { return Plugin_Handled; } } return Plugin_Continue; } public void ImmunePlayer(int client) { Marked[client] = true; SetEntityRenderMode(client, RENDER_TRANSCOLOR); SetEntityRenderColor(client, 100, 255, 100, 200); CreateTimer(3.0, TMR_Unmark, client); } public Action TMR_Unmark(Handle tmr, any client) { Marked[client] = false; SetEntityRenderMode(client, RENDER_TRANSCOLOR); SetEntityRenderColor(client, 255, 255, 255, 255); } Am uitat sa iau in calcul si faptul ca aveam armura de aia primea cate 42 dmg, acum totul merge cum trebuie.
-
Numele tau: Lund De ce ai nevoie?: Orice hit de lama(backstab/hit) din orice pozitie sa fie de 50 dmg. Dupa ce primesti hit sa ai imunitate 3 secunde si carateru sa fie semitrasparent cu o nuanta verzue. Imagini (opţional): Alte precizari/detalii: Modu de joc e doar cu lame mari.
-
insta, prea mult cacat pe facebook
-
mercedes
-
Nume: Eduard Nick: Lund Profil steam: https://steamcommunity.com/id/lundakaedward/ Vârsta: 16 Locație: Chisinau, Moldova Hobbyuri: javascript si jocuri video. Mod preferat: HNS si JB De unde ai auzit de noi?: Din 2017 cand s-a alaturat serveru de hns acestei comunitati. Acorda o nota comunitatii: 10. Completări: olister esti cea mai frumoasa
-
neata, server de chase cu appo cand deschideti? )))