Jump to content

Lund

Veteran
  • Posts

    926
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Lund

  1. v2 textu adaugator si ca ala main nu e in mjl, daca ar fi fost si font ul ca la v1 ar fi fost si mai fain.
  2. V1 ca e nu e textul in mijlocul pozei si e mai aesthetic
  3. Sunt eu prost si am dat linku gresit de la gametracker, imi cer scuze. https://www.gametracker.com/server_info/188.212.101.9:27015/
  4. OWNER 1: @Lund OWNER 2: @Solaris | Black IP+PORT SERVER: 188.212.101.9:27015 SUBDOMENIU: CM.USP.RO MOD: ChaseMod SLOTURI: 14 FIRMA UNDE E GĂZDUIT SERVERUL: gazduirejocuri VECHIME SERVER: 3-4 zile LINK GAMETRACKER: https://www.gametracker.com/server_info/188.212.101.9:27015/ AȚI DAT CLAIM LA SERVER?: da AȚI ADĂUGAT SERVERUL ÎN CLANUL GAMETRACKER?: da NUME CONT GAMETRACKER: Lund1337 STRUCTURĂ FORUM: aia veche doar ca schimbati in lod de "RUN" sa fie "CM" Altele: A gasit baiatu bani de host si a zis sa redeschidem sv xD
  5. pacat ca nu acceptati servere cu mai putin de 22 slots, asta e. puteti da t/c
  6. OWNER 1: @Lund OWNER 2: @NeonArrow Selling commends IP+PORT SERVER: 188.212.102.158:27015 SUBDOMENIU: RUN.USP.RO MOD: HideNSeek aka ChaseMod SLOTURI: 14 FIRMA UNDE E GĂZDUIT SERVERUL: gazduirejocuri VECHIME SERVER: 1zi LINK GAMETRACKER: https://www.gametracker.com/server_info/188.212.102.158:27015/ AȚI DAT CLAIM LA SERVER?: da AȚI ADĂUGAT SERVERUL ÎN CLANUL GAMETRACKER?: da NUME CONT GAMETRACKER: Lund1337 STRUCTURĂ FORUM: aia veche
  7. MODEL: OWNER 1: @NeonArrow Selling commends OWNER 2: @Lund OWNER 3: @Solaris | Black IP+PORT SERVER: 193.84.64.39:27015 SUBDOMENIU: RUN.USP.RO MOD: HideNSeek aka ChaseMod SLOTURI: 16 FIRMA UNDE E GĂZDUIT SERVERUL: gazduirejocuri VECHIME SERVER: 1zi LINK GAMETRACKER: https://www.gametracker.com/server_info/193.84.64.39:27015/ AȚI DAT CLAIM LA SERVER?: da AȚI ADĂUGAT SERVERUL ÎN CLANUL GAMETRACKER?: dupa ce imi dati accept la cerere o sa il adaug NUME CONT GAMETRACKER: Lund1337 STRUCTURĂ FORUM: -Discord ( https://discord.gg/37MQ4bv ) -GameTracker ( https://www.gametracker.com/server_info/193.84.64.39:27015/ ) -News -Rules -Staff Applications (Sa includa 2 sub-forumuri unu Helper Request si Trusted Request ) -Staff Complaints -Ban Appeals -Suggestions -Bugs & Glitches
  8. poti sa o lasi si pe sta veche, da vr si eo medalia aia noua, nume: Lund1337 pt gt
  9. Lund

    Avatare USP

    Avatar discord, simplu "RUN"
  10. @blåsfisk make an unban appeal here- https://usp.ro/forum/forum/5187-run-cerere-unban/ after the model, you can translate it using google translate.
  11. nu ai facut reclamatia unde trebuie https://usp.ro/forum/forum/1244-hns-reclamații-admini/
  12. Lund

    Teamspeak User

    sX4AaNyHr+L80tsV346ZUAl4qjM= mz
  13. https://imgur.com/a/7bslQlf , vr sio medalie
  14. Avem niste destepi si folosesc un bind sa faca strafeuri daca apasa pe a, d. alias "+bhopleft" "+left;+moveleft"; alias "-bhopleft" "-left;-moveleft"; alias "+bhopright" "+right;+moveright"; alias "-bhopright" "-right;-moveright"; alias "ON" "bind a +bhopleft;bind d +bhopright; alias BHOP OFF"; alias "OFF" "bind a -bhopleft;bind d -bhopright; alias BHOP ON;-left;-right;-moveleft;-moveright;bind d +moveright;bind a +moveleft"; alias "BHOP" "ON"; Si am nevoie de un plugin ,unde daca folosesti +right/ +left sa primeasci slay. Am gasit pluginu asta https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=132310 ,dar nu merge nici sa le blochezi/nici nu primesti kick. Poate poti sa il editezi ca sa mearga si in loc de kick/sa primesti slay + deja sa scrie pe chat ce am zis.
  15. Numele tau: Lund De ce ai nevoie?: Plugin simplu care da slay daca folosesti binduri +left/+right. Si sa scrie in chat "★ [RUN] Nu ai voie sa folosesti +left/+right" Imagini (opţional): Alte precizari/detalii: Daca te intrebi de ce am nevoie de asa plugin, pe server avem jumpstats si unii triseaza si folosesc scripuri cu aceste binduri cheers
  16. #include <sourcemod> #include <sdktools> #include <sdkhooks> #pragma semicolon 1 #pragma newdecls required bool Marked[MAXPLAYERS + 1]; public Plugin myinfo = { name = "Knife Delay", author = "Arkarr, thedudeguy1, IT-KILLER", description = "Knifed delay", version = "1.3.1", url = "https://github.com/IT-KiLLER" }; public void OnPluginStart() { for (int client = 1; client <= MaxClients; client++) { if (IsClientInGame(client)) { SDKHook(client, SDKHook_OnTakeDamage, OnTakeDamage); } } } public void OnClientPutInServer(int client) { SDKHook(client, SDKHook_OnTakeDamage, OnTakeDamage); Marked[client] = false; } public Action OnTakeDamage(int victim, int &attacker, int &inflictor, float &damage, int &damagetype, int &weapon, float damageForce[3], float damagePosition[3], int damagecustom) { if (!weapon || !victim || !attacker || attacker == victim || !IsValidEntity(weapon)) return Plugin_Continue; char sWeapon[64]; GetEntityClassname(weapon, sWeapon, 64); if (StrContains(sWeapon, "knife") != -1) { if (!Marked[victim]) { ImmunePlayer(victim); if(damage > 55.00) { damage = 59.00; return Plugin_Changed; } } else { return Plugin_Handled; } } return Plugin_Continue; } public void ImmunePlayer(int client) { Marked[client] = true; SetEntityRenderMode(client, RENDER_TRANSCOLOR); SetEntityRenderColor(client, 100, 255, 100, 200); CreateTimer(3.0, TMR_Unmark, client); } public Action TMR_Unmark(Handle tmr, any client) { Marked[client] = false; SetEntityRenderMode(client, RENDER_TRANSCOLOR); SetEntityRenderColor(client, 255, 255, 255, 255); } Am uitat sa iau in calcul si faptul ca aveam armura de aia primea cate 42 dmg, acum totul merge cum trebuie.
  17. Numele tau: Lund De ce ai nevoie?: Orice hit de lama(backstab/hit) din orice pozitie sa fie de 50 dmg. Dupa ce primesti hit sa ai imunitate 3 secunde si carateru sa fie semitrasparent cu o nuanta verzue. Imagini (opţional): Alte precizari/detalii: Modu de joc e doar cu lame mari.
  18. https://steamcommunity.com/id/lundakaedward/ , +rep 4 +rep care vrea.
  19. insta, prea mult cacat pe facebook
  20. Nume: Eduard Nick: Lund Profil steam: https://steamcommunity.com/id/lundakaedward/ Vârsta: 16 Locație: Chisinau, Moldova Hobbyuri: javascript si jocuri video. Mod preferat: HNS si JB De unde ai auzit de noi?: Din 2017 cand s-a alaturat serveru de hns acestei comunitati. Acorda o nota comunitatii: 10. Completări: olister esti cea mai frumoasa
  21. neata, server de chase cu appo cand deschideti? )))
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.